Sipariş Verin ve Puan Kazanın

Dönüşüm Kuralı: 10,00 TL = 1Puan

Barbie Dreamtopia Chelsea ve Kostümleri Oyun Seti – GTF40 (Lisinya) 442,79 TL
Açıklama
Barbie Dreamtopia Chelsea ve Kostümleri Oyun Seti ile kızlar denizkızı hikayelerinden gökyüzünde uçan peri hikayelerine istedikleri her şeyi oynayabilir. 12 kıyafet parçasıyla kızlar Chelsea bebeği prenses veya denizkızı gibi giydirebilir ya da parçaları farklı şekillerde birleştirerek kendi peri masalı karakterlerini yaratabilir. Bebeğe yıldızlı etek ve tüylü şal giydirerek prensese veya kuyruk takarak denizkızına dönüştürebilirsiniz! Eteğini ve bluzunu birbiriyle değiştirip tek boynuzlu at kuyruğu ve saç aksesuarı ya da ejderha kanatları ve saç bandı ekleyin. Hayalleri harekete geçirecek 12 aksesuar ve farklı kombin seçenekleri sayesinde 3-7 yaş arası kızlar, Chelsea Bebek ile hayal ettikleri her türlü görünümü oluşturabilir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.Özellikler:
-Barbie Dreamtopia Chelsea ve Kostümleri Oyun Seti ile kızlar sonsuz sayıda oyun teması keşfedebilir.
-12 kıyafet parçasıyla kızlar, bebeği; prenses, denizkızı, tek boynuzlu at veya ejderha gibi giydirebilir ya da parçaları farklı şekillerde birleştirerek kendi peri masalı karakterlerini yaratabilir.
-Parçalar arasında 3 etek, 2 takılarak giydirilen bluz, 2 saç aksesuarı, denizkızı kuyruğu, tek boynuzlu at kuyruğu, tüylü şal, bir çift ejderha kuyruğu ve bir çift fiyonk detaylı ayakkabı yer alır.
-Çok sayıda aksesuar sayesinde kızlar Chelsea Bebek için sonsuz sayıda yeni görünüm ve hikaye oluşturabilir.
-Barbie Dreamtopia Chelsea ve Kostümleri Oyun Seti, özellikle peri masallarını seven 3 yaş ve üzeri kızlar için harika bir hediyedir.Yaş Grubu:
3 Yaş Ve ÜzeriÜrünün Boyutları:
3,81×24,13×22,86 cmÜrün Ağırlığı:
206,4 gKutu İçeriği:
Oyun setine 1 etek, 1 çift ayakkabı giymiş ve 1 tek boynuzlu at tacı takmış Barbie Dreamtopia Chelsea Bebek, 2 etek, 2 takılarak giydirilen bluz, 1 çift ejderha kanadı, 1 tüylü şal, 1 tek boynuzlu at kuyruğu, 1 denizkızı kuyruğu ve 1 ejderha saç bandı dahildir.
Ürün Markası: Lisinya

Ek bilgi
Kargo

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Tüm Satıcılar
Bu ürün için başka satıcı yok!
Mağaza Politikaları
Soru & Cevap

Soru & Cevap

Henüz herhangi bir soru yok.

Bunları da beğenebilirsiniz